Infolinka (po - pá)
607 035 824

Praktická zkouška

Zde přikládáme pár praktických zkoušek z pohledu zákazníka - uživatele

  • Koupil jsem si topinkovač, očekávám příjemně a stejnoměrně opečený chléb.
  • Varná konvice vypne hned, jak je voda opravdu ve varu a po opětovném naplnění studenou vodou je okamžitě připravena opět bez prodlevy vařit. Při vylévání teče voda příjemným pramínkem do šálku, nikoliv ještě mimo.
  • Elektricky poháněný kartáč u vysavače se nezastaví o první větší smítko, napařovací žehlička napařuje i propařuje v dostatečné míře, je dobře ovladatelná jednou rukou i při přepínání funkcí.
  • Parní čistič „no to je nápad", řekne si otec rodiny- zdatný technik a my musíme mít jistotu, že s ním bude spokojený, než ho předá zbytku rodiny. Páry je dost a je pěkně horká, okna „to" opravdu vyčistilo a chlapům v práci může říct, že okenní tabulky nepopraskají ani náhodou.
  • Maminka dokáže bez pomoci hlavy rodiny rozebrat, omýt a zase složit nový kuchyňský robot, když na něm předtím bez problému ušlehala, uhnětla, nastrouhala, vyrobila šťávu.
  • Babička až dostane sušičku ovoce, musí vidět, že z jablíček, které do ní po ránu nakrájela jsou křížaly už k večeru a jsou jako z její staré dobré trouby. Jinak svou starou dobrou troubu nedá.

Všechny tyto zkoušky nelze provézt jinak než skutečně reálně a navíc opakovaně.

Naše výrobky jsou testovány i v různých oborech, jako jsou kadeřnictví, krejčovství. Výrobky využívají i klienti v domovech pro seniory, dětských domovech a klienti bezziskových organizací.

 

 Zpět na Systém zkoušek

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info