Infolinka (po - pá)
607 035 824

Igráček - Zahradník s Motúčkem

Igráček - Zahradník s Motúčkem Velky obrázek

Krabička obsahuje: kbelíček, koště, motyku, lopatu a kolečko.

  • Cena: 106 Kč s DPH

Skladem

Pohádka o MOTÚČKU

Bylo jednou jedno motorové kolečko a to se jmenovalo Motúčko. Motúčko bylo smutné, protože bylo samo a velice se nudilo. Jednoho dne se rozhodlo, že se vydá na procházku. Jelo přes hory a doly, hlubokým lesem až dojelo k jednomu městečku. Projíždělo městečkem a v tom uvidělo jak Igráček pracuje na své ahradě na velikém kopci.

Igráček právě vezl kupu dříví na zimu ve svém starém kolečku. Byl velice unavený z tak těžké práce. Motúčko přijelo za Igráčkem a nabídlo mu svoji pomoc. Bylo nové, naleštěné, silné a plně automatizované. Igráček byl nadšený. Teď bylo opravdu snadné vozit dříví i do velikého kopce. Igráček si brzy s pomocí Motúčka připravil všechno dříví na zimu a oba byli šťastní, protože se Igráček již nemusel bát tuhé zimy,  Motúčko bylo prospěšné a našlo si nového kamaráda.

Po několika dnech přišel za Igráčkem starosta městečka a divil se, jak se mu podařilo tak rychle navozit všechno dříví do tak velikého kopce. Igráček vyprávěl starostovi jak mu jeho nový kamarád Motúčko pomohlo s tak těžkou prací. V městečku bylo potřeba obnovit městký park, který byl již zarostlý a dlouho neudržovaný. Motúčko se nabídlo, že starostovi s parkem rádo pomůže.

Práce všem šla rychle od ruky a městký park byl brzo opět krásný a plný květin. Motúčko pomohlo se sadbou květin, úpravou trávy a chodníčků. Všechny nadšené děti Igráčků si park oblíbily a chodily si do něj každý den hrát. Starosta Motúčku poděkoval, Motúčko se stalo čestným občanem městečka a na počest Motúčka se městečko přejmenovalo na Motúčkov.
 

Stáhněte si krabičku na Igráčka kliknutím zde >>

 

Nový komentář

* (Povinné)

264

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info